×

DUYURU

AKSA TRAKYA DOĞALGAZ A.Ş. olarak 2004 yılından bu yana kesintisiz, konforlu ve çevre dostu bir yakıt olan doğalgazı siz müşterilerimize sunmaktayız.

Şirketimiz ile İGDAŞ A.Ş. arasında varılan anlaşmaya göre Çatalca-Hadımköy ve Muratbey bölgelerindeki doğalgaz şebekemiz ve tüm müşterilerimiz 01 Ağustos 2016 tarihi itibariyle İGDAŞ’a devredilecektir. Bu tarihten itibaren doğal gaz dağıtım hizmetleri 1992 yılından beri İstanbul’un geneline hizmet vermekte olan İGDAŞ A.Ş tarafından yürütülecektir.

1 Ağustos 2016 tarihine kadar verilen hizmetlerden dolayı oluşan her türlü alacak Şirketimize ödenecektir. Bu tarihten sonra verilen hizmetler ile ilgili olarak her türlü işlem İGDAŞ tarafından yürütüleceğinden faturalar İGDAŞ tarafından oluşturulacak ve ödemeler iGDAŞ’a yapılacaktır.

01.08.2016 tarihi itibariyle İGDAŞ A.Ş. tüm müşteri sözleşmelerini bütün hak ve vecibeleri ile devir alarak hizmetlerin aksamadan devam etmesini sağlayacaktır.

Bu devir sonucunda siz değerli müşterilerimizin hak kaybına yol açacak herhangi bir uygulama söz konusu olmayacaktır.

Yeni dönemin tüm müşterilerimize hayırlı olmasını dileriz.

Saygılarımızla,
AKSA TRAKYA DOĞALGAZ A.Ş.

Sözleşmenin Feshi İçin Gerekenler;
Sözleşme fesih başvurusunun, doğal gaz abonelik sözleşmesinde adı geçen şahsın kendisi veya noter onaylı vekâletname ile yetkilendirilen kişi tarafından yapılması gerekir.

Konut Olan Yerler İçin;
Nüfus cüzdanı ve fotokopisi (üzerinde TC Kimlik No bulunmayan nüfus cüzdanları yerine, T.C Kimlik No yer alan başka bir kimlik ibraz edilmesi gerekmektedir)

Konut Harici Olan Yerler İçin;
a) Yetki belgesi
b) İmza sirküleri
c) Kimlik fotokopisi
d) Kaşe

Güvence bedeli iade seçeneği olarak;
a) IBAN nolu banka hesabınıza havale edilmesini,
b) AKSA DOĞAL GAZ Dağıtım A.Ş. veznelerinden ödenmesini,

UYARI
Otomatik ödeme talimatı olan abonelerimizin, fesih müracaatından sonra bankalarından talimatlarını iptal ettirmeleri gerekmektedir.
ÇÖZÜM MERKEZİ
Çözüm Merkezi
DOĞAL GAZ ACİL
Doğal Gaz Acil
TALEP - ŞİKAYET - ÖNERİ
Talep ve Şikayetler